Зберегти Сумку та Псел

Новини » Події » Зберегти Сумку та Псел

Зберегти Сумку та Псел7 вересня під час апаратної наради при міському голові йшлося про опрацювання питання очищення річок Сумки та Псла.

Першочергові кроки в цьому напрямку окреслив очільник обласного центру Олександр ЛИСЕНКО. Він наголосив на необхідності залучення громадських активістів до вирішення проблеми засмічення водойм.

В свою чергу, директор Департаменту інфраструктури міста Григорій ЯРЕМЕНКО зазначив, що в процесі опрацювання цього питання була створена комісія в складі фахівців Державної екологічної інспекції в Сумській області, Департаменту інфраструктури, СумДУ. До обговорення запросять і представників громадських організацій. Перше засідання даної комісії має відбутися 15 вересня.

Олександр Лисенко доручив очільнику Департаменту інфраструктури за результатами цього засідання підготувати доповідь, в якій будуть чітко вказані шляхи вирішення очистки річок Сумка та Псел. Це питання, пообіцяв керманич міста, триматиме на особистому контролі. «Я наполягаю на тому, що роботи з очистки річок ні в якому випадку не можуть загрожувати флорі і фауні водойм. В цьому питанні ми маємо радитися з екологами та громадськими активістами і не допустити, аби процес очистки став банальним видобутком піску», – підкреслив міський голова.


Дата публікації: 7-09-2015
Переглядiв: 422 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав