Міський голова: «Тролейбуси сумської зборки – на конвеєр»

Новини » Події » Міський голова: «Тролейбуси сумської зборки – на конвеєр»

Міський голова: «Тролейбуси сумської зборки – на конвеєр»Олександр ЛИСЕНКО проінспектував хід капітально-відновлювальних робіт тролейбусів на базі КП «Електроавтотранс».

Нещодавно очільник обласного центру повернувся з міста Вінниця, де перебував у відрядженні. Там він ознайомився з роботою бази по виготовленню тролейбусів, яка один в один схожа на базу КП «Електроавтотранс».

«Потрібно прискорити капітальний ремонт тролейбусів. У Вінниці цей процес поставлено на конвеєр, тому їм вдається ремонтувати машини швидше. За аналогією з цим містом, ми маємо виготовляти як мінімум по одному тролейбусу на місяць та поступово збільшувати потужності», – наполягає міський голова.

За словами директора КП «Електроавтотранс» Олександра ПЕРЧАКОВА, для налагодження виробництва необхідно збільшити штат працівників, адже наразі над 1 тролейбусом, який планують випустити в другій половині грудня, працює лише одна бригада.Міський голова: «Тролейбуси сумської зборки – на конвеєр»

«Люди готові працювати, та перш за все необхідно налаштувати базу виробництва, безперебійну поставку необхідних комплектуючих, а головне – вирішити питання з фінансуванням», – підкреслив Олександр Перчаков.

В залежності від поставки комплектуючих, нині КП «Електроавтотранс» за 2 місяці може зібрати тільки один тролейбус.

За словами Олександра Лисенка, за сприяння міської влади Вінниці, вже в наступному році планується придбати ще 10 тролейбусів.


Дата публікації: 11-12-2014
Переглядiв: 1555 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав