Повітря на пробу

Новини » Міське господарство » Повітря на пробу

Повітря на пробу

Високих та екстремально високих рівнів забруднення повітря у Сумах протягом жовтня не зафіксували.

Про це Муніципальному інформаційному порталу повідомили у відділі екології та енергозбереження департаменту інфраструктури міста з посиланням на дані обласного центру з гідрометеорології.

Вміст пилу, діоксиду сірки, оксиду вуглецю, діоксиду та оксиду азоту, аміаку, формальдегіду контролювали щоденно на 3-х стаціонарних постах.

Упродовж жовтня сумські метеорологи відібрали та проаналізували 1418 проб атмосферного повітря.

Середньомісячні концентрації пилу, діоксиду азоту та формальдегіду перевищували санітарні норми в 1,6; 1,3;1,1 рази відповідно. По решті складників, що досліджувались, показники були нижче санітарних норм або відповідали їм.

Перевищення максимально разової гранично допустимої концентрації пилу в 1,2 рази зафіксували двічі на вул. Металургів: 9 жовтня (при північно-східному напрямку вітру зі швидкістю 4 м/сек) та 11 жовтня (при південному напрямку вітру зі швидкістю 8 м/сек).

У порівнянні з вереснем середньомісячна концентрація пилу, оксиду вуглецю та формальдегіду збільшилася, рівень забруднення діоксидом азоту, оксидом азоту зменшився, а діоксидом сірки та аміаком залишився майже на попередньому рівні.

Високих та екстремально високих рівнів забруднення атмосферного повітря у жовтні не зафіксовано.

За даними щоденних спостережень авіаметеорологічної станції радіаційний фон у Сумах впродовж жовтня залишався у межах норми (12-13 мкР/год).


Дата публікації: 18-11-2014
Переглядiв: 471 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав