Олександр Лисенко: Разом з громадою починаємо боротьбу за справедливість

Новини » Міська влада » Олександр Лисенко: Разом з громадою починаємо боротьбу за справедливість

Олександр Лисенко: Разом з громадою починаємо боротьбу за справедливістьМіська влада вживатиме усі заходи, аби не допустити забудови зеленої зони на Басах, на місці планованого Басівського скверу. У цьому міський голова Олександр ЛИСЕНКО запевнив мешканців прилеглих будинків, які зібралися на зустріч з очільником міста.

Ще у червні 2010 року, наприкінці своєї каденції, депутати міської ради виділили під житлову забудову п’ять земельних ділянок загальною площею 0,5 га. по вул. Карбишева у районі так званого Басівського майдану. Не зупинив народних обранців і п’ятьох покупців й той факт, що під виділеними ділянками пролягають газові мережі високого та низького тиску, лінії зв’язку, а поруч – водогін. Як і наміри мешканців розбити там сквер, для якого розробили проект.

Додамо, що відповідні служби погодили виділення землі за умови перенесення мереж, що є дуже вартісним та фактично неможливим, бо переносити нікуди.

Стурбовані мешканці неодноразово підіймали проблемне питання, адже під загрозою не лише зелена зона, а й власне безпека, адже якщо будуть пошкоджені газові мережі, може статися лихо.Олександр Лисенко: Разом з громадою починаємо боротьбу за справедливість

Прокуратура та суди так і не змогли повернути громаді землю, а власники земельних ділянок зуміли перепродати їх новим господарям.

І ось минулого тижня один з власників почав встановлення каркасу для огорожі майбутнього будівельного майданчика. Місцеві мешканці на чолі з головою квартального комітету, депутатом міської ради Любов’ю НІКАНОРОВОЮ звернулися за допомогою та захистом до міського голови.

Вони побували на особистому прийомі у Олександра Лисенка, який терміново доручив відповідним службам опрацювати питання та з виїздом на місце з’ясувати усі обставини.

На зустрічі з мешканцями біля проблемної забудови міський голова повідомив, що вже направлені листи до прокуратури та ДАБК щодо зупинення початку будівельних робіт. Адже забудовники так і не виконали приписів щодо перенесення мереж і не отримали у архітектури перелік умов та обмежень. Тож , фактично, діють незаконно. Тим більше, що забудова на місці скверу – неподобство та нехтування інтересами громади.

Олександр Лисенко: Разом з громадою починаємо боротьбу за справедливість«Ми приїхали сюди і ми хочемо зупинити це ганебне явище. Розумію, що тоді депутати приймали рішення, але нам тепер все це виправляти. Мною направлені листи до прокуратури та ДАБК на призупинення будівництва, тому що умови забудови не виконані», – наголосив міський голова. – «Ті, хто придбав ці ділянки, не розуміють, певне, що потрапили у халепу. Нехай звертаються до прокуратури, судів, аби їм повернули продавці кошти. Але люди не дадуть забудувати тут сквер, останню зелену зону. Ми не можемо не підтримати людей, не можна замовчувати цю проблему. Тоді була така влада. Ми починаємо боротьбу за справедливість. Ми вже звернулися до прокуратури, до державної інспекції архітектурно-будівельного контролю, які мають зупинити будівництво, а люди стануть на охорону цього майданчика».Олександр Лисенко: Разом з громадою починаємо боротьбу за справедливість

Він запевнив присутніх, що докладе усіх зусиль, аби не було порушення інтересів громади. Міський голова дав низку доручень відповідним службам для напрацювання шляхів вирішення проблемного питання.

Крім забудови, місцевих мешканців турбують й інші проблеми: забезпечення якісною водою, стан доріг, благоустрій території, транспортне забезпечення. Всі звернення Олександр Лисенко взяв на олівець.


Дата публікації: 22-09-2014
Переглядiв: 744 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав