Два «так»

Новини » Міське господарство » Два «так»

Два «так»Міська рада погодила ТОВ «Сумитеплоенерго» Інвестиційну програму модернізації, реконструкції та будівництва.

Як заявив міський голова, даний документ раніше отримав схвалення виконавчого комітету. Втім, відповідно до змін, які були внесені до чинного законодавства влітку 2013 року, НКРЕ запросила «добро» від міського депкорпусу.

За інформацією генерального директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Леоніда ПЛЯЦУКА, програму реалізовуватимуть впродовж наступного року. Фінансова її складова – 19 млн.грн. – це гроші підприємства. Левову частку коштів спрямують на ремонт аварійних мереж. Також оновлюватимуть ТЕЦ і закриватимуть нерентабельні котельні.

Модернізовані об`єкти, запевнив Леонід Пляцук, залишаться власністю територіальної громади.

Ухвалення документа, зазначив він, не означає збільшення тарифу на послуги підприємства. Принаймні, до завершення опалювального періоду.

Щодо останнього, то, як повідомив генеральний директор ТОВ «Сумитеплоенерго», 7 грудня Нацкомісія переглянула тариф, що надає дане підприємство. Загальний розмір вартості послуги опалення не змінився. Єдине, для бюджетних установ та інших (комерційних) споживачів його «розрізали» на окремі складові: виробництво, транспортування та постачання.


Дата публікації: 18-12-2013
Переглядiв: 415 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав