Проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради

Документи » Регуляторна діяльність » Проекти регуляторних актів » Проекти за 2013 рік

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту - проекту рішення виконавчого комітету Сумської міської ради «Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами у м. Суми»

 

У зв’язку із дотриманням Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та на виконання вимог регламенту виконавчого комітету Сумської міської ради оприлюднюється проект рішення «Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами у м. Суми».

Регуляторний акт пропонується до прийняття в зв’язку із необхідністю регулювання відносин, що виникають у зв’язку з розміщенням зовнішньої реклами у місті Суми та внесенням змін до генерального плану міста Суми, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 16.10.2002 № 139-МР».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення міської ради та аналізу регуляторного впливу приймаються управлінням містобудування та земельних відносин Сумської  міської ради: м. Суми, вул. Горького, 21, в місячний  термін з дня оприлюднення аналізу та проекту рішення виконавчого комітету «Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами у м. Суми».

Розробник проекту регуляторного акту: управління містобудування  та земельних відносин Сумської міської ради.

Проект регуляторного акту буде розміщено разом з аналізом регуляторного впливу на сайті: www.meria.sumy.ua

Пропозиції та зауваження до проекту рішення Сумської міської ради та аналізу регуляторного впливу приймаються управлінням містобудування  та земельних відносин Сумської міської ради: м. Суми, вул. Горького, 21.

 

Проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради

Аналіз регуляторного впливу [57 Kb] (cкачувань: 569) або переглянути не завантажуючи
Проект рішення [552 Kb] (cкачувань: 847) або переглянути не завантажуючи

Дата публікації: 18-10-2013Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав