Проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради

Документи » Регуляторна діяльність » Проекти регуляторних актів » Проекти за 2013 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

З метою визначення механізму здійснення контролю посадовими особами виконавчих органів Сумської міської ради за додержанням законодавства про захист прав споживачів, додержання правил торгівлі та надання послуг суб’єктами господарювання сфери торгівлі і послуг, у тому числі ресторанного господарства, відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про захист прав споживачів», «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства, Правил побутового обслуговування населення,    управлінням  підприємництва та споживчого ринку Сумської міської підготовлено проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради «Про затвердження Порядку проведення  перевірок у  суб’єктів господарювання сфери   торгівлі    і    послуг, у   тому числі ресторанного господарства, додержання законодавства у сфері захисту прав споживачів, а також додержання правил торгівлі та надання послуг».

З повним текстом Проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Сумської міської ради –   www.meria.sumy.ua.

Всіх зацікавлених осіб просимо надсилати пропозиції та зауваження до вказаного проекту рішення протягом 30 днів з моменту опублікування, до  управління підприємництва та споживчого ринку Сумської міської ради  за адресою: 40030, м. Суми, вул. Горького, 21,   каб. № 206, № 209.

 

Управління підприємництва та споживчого ринку Сумської міської ради

Проект рішення [133 Kb] (cкачувань: 453) або переглянути не завантажуючи

Аналіз регуляторного впливу [55 Kb] (cкачувань: 739) або переглянути не завантажуючи


Дата публікації: 20-09-2013Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав