13 вересня 2013 р.

Городянину » Інформаційні матеріали » Комунальне майно міста » Проведення конкурсів з відбору суб’єктів оціночної

Інформація про оголошення конкурсу щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості

 • Нежитлове приміщення площею 81,4 кв. м за адресою: м. Суми, вул. Воскресенська, 6;
 • Нежитлове приміщення площею 87,8 кв. м за адресою: м. Суми, вул. Воскресенська, 6;
 • Нежитлове приміщення площею 85,4 кв. м за адресою: м. Суми, Покровська площа, 15;
 • Нежитлове приміщення площею 54,3 кв. м за адресою: м. Суми, проспект Курський, 133-1;
 • Нежитлове приміщення площею 41,5 кв. м за адресою: м. Суми, проспект Шевченка, 11;
 • Нежитлове приміщення площею 16,7 кв. м за адресою: м. Суми, Покровська площа, 13.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для приватизації шляхом викупу орендарем.

Дата оцінки: 31.08.2013.

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України 29.08.2011 № 1270 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.09.2011 за № 1096/19834.

Учасникам конкурсу потрібно подати до управління майна комунальної власності документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів.

До підтвердних документів належать:

 • заява на участь у конкурсі (за встановленою формою);
 • копія установчого документа претендента;
 • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
 • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;
 • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
 • інформація про претендента ( документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозиції щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

Конкурсну документацію слід подавати до управління майна комунальної власності за адресою: м. Суми, вул. Садова, 33, 2-й поверх, кімн. 35.

Кінцевий термін подання конкурсної документації 09 вересня 2013 року до 17.00.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності».

Конкурс відбудеться 13 вересня 2013 року о 10.00 за адресою: м. Суми, вул. Садова, 33, 2-й поверх, кімн. 36. Телефон для довідок: 700-407; 700-406.


Дата публікації: 28-08-2013
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав