Порядок виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту » Основні види соціальної допомоги

Постановою Кабінету Міністрів України від 25.07.2012 № 660 затверджено Порядок виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, що визначає механізм виплати одноразової матеріальної допомоги (далі - матеріальна допомога) особам, які постраждали від торгівлі людьми, який набрав чинності з 01 січня 2013 року.

Матеріальна допомога виплачується особі, якій встановлено статус постраждалої від торгівлі людьми відповідно до законодавства.

Виплата матеріальної допомоги здійснюється одноразово у розмірі прожиткового мінімуму для відповідної категорії осіб (діти віком до шести років, діти віком від шести до вісімнадцяти років, працездатні особи, особи, які втратили працездатність), установленого на момент звернення особи за матеріальною допомогою.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» затверджені прожиткові мінімуми для основних соціальних і демографічних груп населення:

  • для дітей віком до 6 років: з 1 січня - 972 грн.;
  • для дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня - 1210 грн.;
  • для працездатних осіб: з 1 січня - 1147 грн.;
  • для осіб, які втратили працездатність: з 1 січня - 894 грн.

Для отримання матеріальної допомоги особа або законний представник дитини, яка постраждала від торгівлі людьми і розлучена із сім’єю, або недієздатної особи подає органові соціального захисту населення за місцем проживання (перебування) зазначеної особи такі документи:

  • заяву за формою, затвердженою Мінсоцполітики;
  • копію довідки про встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копію документа, що підтверджує непрацездатність особи (у разі потреби).

Іноземець або особа без громадянства, що не володіє українською або російською мовою, заповнює заяву з перекладачем.

Матеріальну допомогу може отримати уповноважена особа, законний представник дитини, яка постраждала від торгівлі людьми і розлучена із сім’єю, або недієздатної особи.

Прийом заяв про встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми проводиться відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Сумської міської ради за адресою: м. Суми, вул. Горького, буд. 21, каб. 203, тел. 61-00-01.

Особа, якій встановлено статус та яка отримала відповідну довідку, має право на одержання одноразової матеріальної допомоги.

З питання призначення одноразової матеріальної допомоги звертатись до громадської приймальні управління соціального захисту населення Cумської міської ради: (вул. Харківська, 35, каб. 135), в робочі дні з 8-00 до 18-00, в п’ятницю – до 17-00, в субботу – з 8-00 до 13-00. Телефони попереднього запису на прийом: 36-22-45, 63-54-97.


Дата публікації: 24-05-2013Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав