Суми вимагають від держави кошти на виконання її повноважень

Новини » Міська влада » Суми вимагають від держави кошти на виконання її повноважень

Суми вимагають від держави кошти на виконання її повноваженьСумська міська рада звернулася до Президента України, Верховної Ради України Кабінету Міністрів України щодо забезпечення фінансовим ресурсом виконання делегованих державою повноважень.

Відповідне звернення 26 грудня під час ІІ пленарного засідання XXV сесії, після обговорення, підтримав 61 депутат.

Сумська міська рада висловлює велике занепокоєння перспективою виконання щойно затвердженого міського бюджету на 2013 рік, враховуючи фінансові можливості належного виконання делегованих державою повноважень. Аргументуючи, депутати просять перших осіб держави звернути увагу на непросту економічну ситуацію в місті, що в свою чергу може привести до непередбачуваних наслідків соціального характеру.

Відтак, міська рада вимагає скасувати вилучення до державного бюджету коштів в сумі 27162,6 тис. грн. та надати додаткову дотацію міському бюджету в сумі 43805,0 тис. грн., що хоча б частково вирішить питання забезпечення фінансування делегованих державою повноважень.

Водночас міська рада сподівається на виділення додаткових коштів за рахунок цільової субвенції з державного бюджету, або коштів державного фонду регіонального розвитку на: реконструкцію центрального каналізаційного напірного колектору та очисних споруд; добудову шляхопроводу по вул. 20 років Перемоги; придбання тролейбусів; будівництво школи та дитячого садку в 12 мікрорайоні; модернізацію та капітальний ремонт ліфтів.

«Переконливо просимо зважити на наше звернення та негайно внести відповідні зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік», - завершується текст звернення.

 

 


Дата публікації: 27-12-2012
Переглядiв: 1012 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав