Проект рішення Сумської міської ради "Про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв..."

Документи » Регуляторна діяльність » Проекти регуляторних актів » Проекти за 2012 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ

Зважаючи на звернення батьківських комітетів загальноосвітніх шкіл м. Суми щодо впорядкування торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, пивом (крім безалкогольного), тютюновими виробами біля навчальних та дошкільних закладів, з метою недопущення їх реалізації неповнолітнім, попередження алкогольної та тютюнової залежності серед молоді, відповідно до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (зі змінами та доповненнями), постанови Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 № 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», управлінням підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради підготовлено проект рішення Сумської міської ради «Про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного), тютюнових виробів в об’єктах торгівлі, розташованих на відстані менше ніж 100 м від територій навчальних і дошкільних закладів м. Суми».

З повним текстом Проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Сумської міської ради – www. http//meria.sumy.ua.

Всіх зацікавлених осіб просимо надсилати пропозиції та зауваження до вказаного проекту рішення протягом 30 днів з моменту опублікування, до управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради за адресою: 40030, м. Суми, вул. Горького, 21, каб. 206, 124.

 

Управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради

 

Проект рішення [87 Kb] (cкачувань: 773) або переглянути не завантажуючи

Аналіз регуляторного впливу [29,5 Kb] (cкачувань: 655) або переглянути не завантажуючи


Дата публікації: 17-09-2012Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав