Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 05. 07.2011 р. № 455 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Суми»

Документи » Регуляторна діяльність » Проекти регуляторних актів » Проекти за 2012 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ

Оприлюднюється проект рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 05. 07.2011 р. № 455 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Суми» на сайті Сумської міської ради.

Регуляторний акт пропонується до прийняття з метою приведення Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Суми у відповідність до вимог чинного законодавства України, а саме: постанови Кабінету Міністрів України від 23.05.12 № 495 «Про внесення змін до Типових правил розміщення зовнішньої реклами», а також оптимізації взаємодії органів виконавчої влади, що залучені до процесу надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Суми.

Розробник проекту регуляторного акту: управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

Проект регуляторного акту буде розміщено разом з аналізом регуляторного впливу на сайті: www.sumy.ua

Пропозиції та зауваження до проекту рішення виконавчого комітету Сумської міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 05. 07.2011 р. № 455 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Суми» та аналізу регуляторного впливу приймаються в письмовому виді на адресу управління архітектури та містобудування Сумської міської ради (40030, м. Суми, вул. Воскресенська, 8-а/1) за телефоном: 700-111 та на електронну адресу: arh@meria.sumy.ua в місячний термін з дня оприлюднення аналізу та проекту рішення.

 

 

Проект рішення [159,5 Kb] (cкачувань: 628) або переглянути не завантажуючи

Аналіз регуляторного впливу [29 Kb] (cкачувань: 647) або переглянути не завантажуючи


Дата публікації: 16-07-2012Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав