Проект рішення виконавчого комітету «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.09.2010 № 537»

Документи » Регуляторна діяльність » Проекти регуляторних актів » Проекти за 2012 рік

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

 

З метою встановлення зручних для населення режимів роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг, незалежно від форми власності, на території м. Суми, впорядкування розміщення об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, спрощення процедури встановлення режимів роботи об’єктам, з метою впорядкування організації роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг, забезпечення прав громадян на тишу відповідно до Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, керуючись підпунктом 4 пункту „б” статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, управлінням підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів підготовлено проект рішення виконавчого комітету «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.09.2010 № 537 «Про затвердження Положення про порядок провадження торговельної діяльності та надання послуг на території м. Суми».

З повним текстом Проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Сумської міської ради – www.meria.sumy.ua.

Всіх зацікавлених осіб просимо надсилати пропозиції та зауваження до вказаного проекту рішення протягом 30 днів з моменту опублікування, до управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради за адресою: 40030, м. Суми, вул. Горького, 21 каб. 206 тел. 610-616, 610-623, 610-620.

 

 

Управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів

Сумської міської ради

Аналіз регуляторного впливу [73 Kb] (cкачувань: 700) або переглянути не завантажуючи

Проект ріщення [86,5 Kb] (cкачувань: 630) або переглянути не завантажуючи

Додаток до проекту ріщення [31 Kb] (cкачувань: 447) або переглянути не завантажуючи


Дата публікації: 30-03-2012Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав