Проект рішення Сумської міської ради "Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 25 лютого 2009 року № 2412-МР"

Документи » Регуляторна діяльність » Проекти регуляторних актів » Проекти за 2012 рік

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

 

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань управління архітектури та містобудування Сумської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Сумської міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 25 лютого 2009 року № 2412-МР « Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Суми» (зі змінами)».

Проект рішення Сумської міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 25 лютого 2009 року № 2412-МР «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Суми» (зі змінами)» впроваджує уточнення та доповнення до порядку підготовки документів для прийняття рішень виконавчим комітетом Сумської міської ради про присвоєння та зміни постійних поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Суми, та присвоєння тимчасових поштових адрес земельним ділянкам з метою розміщення об’єктів містобудування на них.

Розробником проекту регуляторного акту є управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення вищезазначеного проекту регуляторного акту на адресу розробника проекту - управління архітектури та містобудування Сумської міської ради, 40030, м. Суми, вул. Воскресенська, 8а/1.

 

 

Управління архітектури та містобудування

Сумської міської ради

Аналіз регуляторного впливу [56 Kb] (cкачувань: 793) або переглянути не завантажуючи

Проект ріщення [164,5 Kb] (cкачувань: 524) або переглянути не завантажуючи


Дата публікації: 20-03-2012Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав