146

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 146 від 02.03.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" березня 2010 р № 146
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 10.10.2008 № 530 «Про затвердження Положення про порядок оформлення та реєстрації будинкових книг у м. Суми»

Враховуючи численні звернення мешканців м. Суми до виконавчих органів Сумської міської ради з приводу отримання будинкових книг, зважаючи на юридичну неврегульованість процедури оформлення та реєстрації будинкових книг, керуючись частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Унести зміни до додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 10.10.2008 № 530 «Про затвердження Положення про порядок оформлення та реєстрації будинкових книг у м. Суми», а саме:
    1.1. В абзаці першому пункту 1 слова «виділу (поділу) житлового будинку (власнику кожної виділеної частини будинку окремо)» виключити.
    1.2. Доповнити пункт 1 новим абзацом наступного змісту: «Також окрему будинкову книгу може отримати кожен з співвласників житлового будинку, в разі наявності окремих особових рахунків на кожен вид житлово-комунальних послуг.».
    1.3. Абзац 1 пункту 2 викласти в наступній редакції: «2. Для реєстрації будинкової книги (заміни) власник (співвласники) будинку або його частини звертаються з відповідною заявою на ім’я директора комунального підприємства «Сумське міське бюро технічної інвентаризації.». 
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А. П. 

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 23-03-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав