590

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 590 від 3.11.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" листопада 2009 р № 590
м. Суми

Про затвердження норм забезпечення продуктами харчування, засобами особистої гігієни та м’яким інвентарем громадян без постійного місця проживання, які отримують послуги в Центрі реінтеграції бездомних громадян»

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.02 №324 «Про затвердження натуральних добових норм харчування в інтернатних установах, навчальних та санаторних закладах сфери управління Міністерства праці та соціальної політики», наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 17.06.08 №303 «Про затвердження орієнтовних норм забезпечення м’яким інвентарем та обмундируванням, твердим інвентарем, мийними та дезінфікувальними засобами у закладах соціального захисту для бездомних громадян та центрах соціальної адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі» та пункту 3.1 розділу 3 Положення про Центр реінтеграції бездомних громадян, рішення Сумської міської ради від 25.10.06 № 196 – МР «Про реорганізацію Притулку для осіб, які не мають постійного місця проживання та створення на його базі Центру реінтеграції бездомних громадян», з метою створення належних умов для осіб, які не мають постійного місця проживання та забезпечення соціального захисту зазначеної категорії населення, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити норми забезпечення продуктами харчування, засобами особистої гігієни та м’яким інвентарем з розрахунку на 1 особу, яка звернулася до відділення нічного перебування Центру реінтеграції бездомних громадян згідно з додатком.
  2. Видатки здійснювати згідно з затвердженим кошторисом.
  3. Рішення виконавчого комітету міської ради від 12.04.05 №163 « Про затвердження норм безкоштовного харчування та забезпечення засобами особистої гігієни перебуваючих в притулку для осіб, які не мають постійного місця проживання» вважати таким, що втратило чинність.
  4. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Норми витрат продуктів харчування, засобів особистої гігієни та м’якого інвентарю з розрахунку на 1 особу в відділенні нічного перебування Центру реінтеграції бездомних громадян [37,5 Kb] (cкачувань: 737) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 30-11-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав