313

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 313 від 01.07.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" липня 2008 р № 313
м. Суми

Про затвердження Положення про порядок відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю

З метою забезпечення ефективного витрачання бюджетних коштів, а також збереження основних засобів бюджетних установ, відповідно до рішення Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 182 - МР "Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна та Типового договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми", керуючись частиною першою статті 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити Положення про порядок відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю згідно з додатком 1.
  2. Затвердити Примірний договір про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю згідно з додатком 2.
  3. Керівникам бюджетних установ у термін до 1 серпня 2008 року укласти договори з орендарями відповідно до Примірного договору та Положення.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [58,5 Kb] (cкачувань: 11968) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 26-08-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав