278

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 278

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "24" травня 2005 р № 278
м. Суми

Про Положення про порядок відшкодування витрат, пов’язаних з проїздом у міському транспорті депутатів Сумської міської ради, підприємствам, організаціям та приватним перевізникам

На виконання статті 34 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2002 року № 1738 «Про порядок та умови безкоштовного проїзду депутатів місцевих рад», керуючись пунктом 2 частини другої статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити Положення про порядок відшкодування витрат, пов’язаних з проїздом у міському транспорті депутатів Сумської міської ради, підприємствам, організаціям та приватним перевізникам згідно з додатком. 
  2. Затвердити зразок проїзного документу – квитка та його опис згідно з пунктом 3 додатку. 
  3. Відділу транспорту (Галінський А.Є.) забезпечити депутатів Сумської міської ради відповідними проїзними документами у необхідній кількості. 
  4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) відшкодування перевізникам здійснювати відповідно до наданих проїзних документів. 
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Помазана К.К. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 6-09-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав