238-МР

Документи » Рішення міської ради » 238-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

XXIV СКЛИКАННЯ IV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "11" грудня 2002 р № 238-МР
м. Суми

Про затвердження Правил надання послуг з водопостачання та водовід ведення водоспоживачам м. Суми та приміських населених пунктів

З метою урегулювання взаємовідносин між виробником, виконавцем та споживачами послуг з водопостачання та водовідведення, підвищення якості їх надання, на виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення» від 30.12.1997 р. № 1497, відповідно до «Правил користування системами комунального водопостачання та водовідведення в містах і селищах України», затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України від 01.07.1994 р. № 65, діючого шконодавства України, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Правила надання послуг з водопостачання та водовідведення водоспоживачам м. Суми та приміських населених пунктів (додаються). 
  2. Дані Правила є обов'язковими для підприємств, організацій, установ усіх форм власності, громадян м. Суми та приміських населених пунктів. 
  3. Виконавчому комітету Сумської міської ради: 
    3.1. Довести до виробників та виконавців послуг з водопостачання та водовідведення «Правила надання послуг з водопостачання та во¬довідведення водоспоживачам м. Суми та приміських населених пунктів».
    3.2. «Правила надання послуг з водопостачання та водовідведення водоспоживачам м. Суми та приміських населених пунктів» опублікувати в засобах масової інформації. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябенка М.І., а контроль - на постійну комісію з питань житлово - комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій (Кулішенко В.П.)

 

Міський голова О. М. Андронов


Дата публікації: 15-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав