3055-МР

Документи » Рішення міської ради » 3055-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" жовтня 2009 р № 3055-МР
м. Суми

Про створення постійної комісії із забезпечення реалізації житлових проблем громадян, які мешкають у гуртожитках міста Суми

З метою забезпечення реалізації конституційного права на житло громадян, які тривалий час на законних підставах проживають у гуртожитках, призначених для проживання одиноких громадян або для проживання сімей, на виконання Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2008 року №1159 «Про утворення Міжвідомчої робочої групи з розв’язання проблем мешканців гуртожитків» та Указу Президента України від 24.11.2008 року №1073/2008 «Про заходи щодо забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків», керуючись пунктом 2 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Створити постійну комісію із забезпечення реалізації житлових проблем громадян, які мешкають у гуртожитках міста Суми та затвердити її персональний склад (додаток 1).
  2. Затвердити Положення про постійну комісію із забезпечення реалізації житлових проблем громадян, які мешкають у гуртожитках міста Суми (додаток 2).
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. та Бондаря А.П. згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [52 Kb] (cкачувань: 548) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 19-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав