2763-МР

Документи » Рішення міської ради » 2763-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" червня 2009 р № 2763-МР
м. Суми

Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми

З метою послаблення регуляторного тиску в період світової фінансової кризи для вирішення питань, пов’язаних із справлянням орендної плати за землі, що перебувають у власності територіальної громади м. Суми та, відповідно до вимог Земельного кодексу України, статей 21, 22, 23, Закону України «Про оренду землі», Закону України «Про плату за землю», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити розміри відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за оренду земельних ділянок на території м. Суми на період до 01.01.2011 року, згідно з додатком.
  2. Зміни до діючих договорів оренди земельних ділянок, в частині розміру орендної плати за землю, розглядати індивідуально і здійснювати за згодою сторін.
  3. Рішення Сумської міської ради від 28 травня 2008 року № 1571-МР «Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми» вважати таким, що втратило чинність на період до 01.01.2011 року.
  4. Управлінню земельних ресурсів Сумської міської ради (Скрипка В.В.) керуватись цим рішенням при підготовці проектів рішень про надання в оренду земельних ділянок та внесення змін до рішень Сумської міської ради, а також при укладанні договорів оренди земельних ділянок, рішення про надання в оренду яких було прийняте Сумською міською радою до вступу в дію цього рішення, але не виконане; строк яких подовжується у відповідності до чинного законодавства.
  5. Це рішення набуває чинності з дня його опублікування у газеті "Суми і сумчани".
  6. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О., а контроль - на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин (Братушка Ю.В.).

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Розміри відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми [111,5 Kb] (cкачувань: 824) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 7-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав