До Сум прибули новенькі автобуси. ВІДЕО

Новини » Міське господарство

До Сум прибули новенькі автобуси. ВІДЕО21 березня міський голова Олександр Лисенко оглянув чергове поповнення автопарку КП «Електроавтотранс».

До міста прибуло 4 нових автобуси середньої місткості, придбаних коштом міського бюджету. Вони мають вийти на лінії вже до кінця тижня.


Докладнiше...


Дата публікації: 21-03-2016

Протягом року у Сумах ремонтуватимуть дороги та прибудинкові території. ТИТУЛЬНИЙ СПИСОК

Новини » Міське господарство

Протягом року у Сумах ремонтуватимуть дороги та прибудинкові території. ТИТУЛЬНИЙ СПИСОКУправління капітального будівництва та дорожнього господарства розробило титульний список ремонту доріг та дворів обласного центру.

Загалом у ньому значиться більше 80 об’єктів.


Докладнiше...


Дата публікації: 12-02-2016

У Сумах міським коштом капітально ремонтують будинки та ліфти

Новини » Міське господарство

У Сумах міським коштом капітально ремонтують будинки та ліфти

В обласному центрі за кошти міського бюджету у 2016 році капітально відремонтують понад 180 будинків та понад 80 ліфтів.

Ремонти відбуватимуться згідно із затвердженими титульними списками.


Докладнiше...


Дата публікації: 10-02-2016

Олександр Лисенко: Вільний залишок бюджету розподілятимемо прозоро, з урахуванням усіх ризиків. ДОДАНО ВІДЕО

Новини » Міське господарство

Олександр Лисенко: Вільний залишок бюджету розподілятимемо прозоро, з урахуванням усіх ризиків. ДОДАНО ВІДЕОМіський голова Олександр ЛИСЕНКО та заступник міського голови Віктор ВОЛОНТИРЕЦЬ під час брифінгу 2 лютого розповіли про доходну та видаткову частину головного кошторису обласного центру в умовах децентралізації.

Як повідомив керівник міста, бюджет 2016 року базується на показниках 2015 року, відповідає Програмі соціально-економічного розвитку міста, а також в ньому враховані всі тенденції та зміни прийдешнього року.


Докладнiше...


Дата публікації: 2-02-2016

Депутати відкоригували бюджет Сум на 2016 рік

Новини » Міське господарство

Депутати відкоригували бюджет Сум на 2016 рікНародні обранці внесли зміни та доповнення до міського бюджету на 2016 рік. Таке рішення вони ухвалили на позачерговій сесії Сумської міської ради 13 січня.

Нагадаємо, головний кошторис міста затвердили ще 23 грудня. Необхідність внести зміни та збалансувати скарбницю Сум виникла у зв’язку з ухваленням Державного та обласного бюджетів, внесенням змін до Податкового і Бюджетного кодексів, які скоригували базу надходжень коштів до міського бюджету.


Докладнiше...


Дата публікації: 13-01-2016

Олександр Лисенко: Міські лікарні оснащуємо сучасним обладнанням. ДОДАНО ВІДЕО

Новини » Міське господарство

Олександр Лисенко: Міські лікарні оснащуємо сучасним обладнанням. ДОДАНО ВІДЕОСаме зараз для медичних закладів міста придбавається устаткування, потребу в якому вони відчували роками.

У міській дитячій клінічній лікарні Святої Зінаїди, що по вул. Троїцькій, встановлено дизель-генераторну електростанцію. У поліклініці по вул. Праці – новий рентген апарат.


Докладнiше...


Дата публікації: 29-12-2015

Олександр Лисенко: Всі дванадцять нових тролейбусів Сум вийдуть на лінії до кінця року. ВІДЕО

Новини » Міське господарство

Олександр Лисенко: Всі дванадцять нових тролейбусів Сум вийдуть на лінії до кінця року. ВІДЕОЦьогоріч коштом міського бюджету обласний центр закупив дванадцять нових тролейбусів від автомобільної компанії «Богдан Моторс».

25 грудня міський голова побував на підприємстві «Електроавтотранс», куди доправили останню в цьому році партію комунального транспорту.


Докладнiше...


Дата публікації: 25-12-2015

Олександр Лисенко: Нові діодні світильники допоможуть ефективно освітити вулиці та зекономити кошти громади. ВІДЕО

Новини » Міське господарство

Олександр Лисенко: Нові діодні світильники допоможуть ефективно освітити вулиці та зекономити кошти громади. ВІДЕОУ Сумах здійснюють капітальний ремонт мереж вуличного освітлення вул. Раскової.

Проводиться заміна дротів на кабельну продукцію з використанням нових технологій – діодних світильників, що є економічно вигідним для міста.


Докладнiше...


Дата публікації: 17-12-2015

Олександр Лисенко: «Реальними справами реформуємо медичну галузь Сум». ДОДАНО ВІДЕО

Новини » Міське господарство

Олександр Лисенко: «Реальними справами реформуємо медичну галузь Сум». ДОДАНО ВІДЕО10 грудня міський голова Олександр Лисенко та заступник міського голови Степан ПАК відвідали Сумську міську клінічну лікарню №1.

Керівники міста перевірили використання бюджетних коштів, спрямованих на закупівлю нового медичного обладнання та капітальні ремонти приміщень і відділень лікарні.


Докладнiше...


Дата публікації: 10-12-2015

Суми отримали ще два нових тролейбуси

Новини » Міське господарство

Суми отримали ще два нових тролейбусиЗа вихідні дні до обласного центру доставили ще два тролейбуси від компанії «Богдан Моторс».

Про це повідомив директор КП «Електроавтотранс» Олександр ПЕРЧАКОВ у понеділок 7 грудня під час апаратної наради при міському голові.


Докладнiше...


Дата публікації: 7-12-2015Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав