В Сумах відбувся обласний Форум для студентських лідерів

Новини » Молодь та спорт

 В Сумах відбувся обласний Форум для студентських лідерівУпродовж трьох днів у Сумах відбувався Форум для студентів-активістів технікумів та коледжів області в рамках проекту «Протидія ворожій пропаганді».

Форум, що тривав із 25 по 27 березня, зібрав понад 30 студентських лідерів із вищих начальних закладів Сум, Конотопа, Лебедина, Ромен, Шостки, Путивля, Охтирки. Загалом своїх представників делегували 16 вишів області.


Докладнiше...


Дата публікації: 29-03-2016

У Сумах виявляли лідерів серед учнів коледжів

Новини » Молодь та спорт

У Сумах виявляли лідерів серед учнів коледжівМіський центр дозвілля молоді провів конкурс «Лідерські поєдинки» серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

У конкурсі взяли участь команди Машинобудівного коледжу СумДУ, коледжу харчової промисловості НУХТ, будівельного, медичного коледжів і коледжу СНАУ.


Докладнiше...


Дата публікації: 29-03-2016

У Сумах визначили найрозумніших «совеняток»

Новини » Молодь та спорт

У Сумах визначили найрозумніших «совеняток»У середу в Сумах відбувся міський етап природничо-математичного конкурсу «Совенятко».

Змагались представники 31 навчального закладу. До номінації «Краща десятка» потрапили учні шкіл № 1, № 2, № 5, № 7, № 10, № 12, № 15, № 17, № 20, № 25, № 27, № 29, № 30.


Докладнiше...


Дата публікації: 28-03-2016

Дві нагороди сумських дзюдоїстів

Новини » Молодь та спорт

Дві нагороди сумських дзюдоїстів

Сумчани здобули «золото» та «бронзу» на чемпіонаті України і командному чемпіонаті України з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року.

Змагання відбуваються у легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності. До участі допущені винятково спортсмени 1996-2001 років народження.

 


Докладнiше...


Дата публікації: 25-03-2016

Сумські армрестлери привезли з Харкова чотири нагороди

Новини » Молодь та спорт

Сумські армрестлери привезли з Харкова чотири нагородиСумчани відзначились на XXIII чемпіонаті України з армспорту серед дорослих, що відбувся 20-21 березня в Харкові.

У Палаці спорту «Локомотив» зібралось майже 200 спортсменів із 22 регіонів України.


Докладнiше...


Дата публікації: 24-03-2016

Сумчани завершили чемпіонат України з біатлону серед дорослих на мажорній ноті

Новини » Молодь та спорт

Сумчани завершили чемпіонат України з біатлону серед дорослих на мажорній ноті20 березня класичною змішаною естафетою у с. Яворів Львівської області завершилися змагання чемпіонату України з біатлону серед дорослих.

Жінки на своїх етапах долали по 6 км із двома вогневими рубежами, а чоловіки – по 7,5 км.


Докладнiше...


Дата публікації: 22-03-2016

Сумські студенти здобули нагороди чемпіонату України з біатлону серед дорослих

Новини » Молодь та спорт

Сумські студенти здобули нагороди  чемпіонату України з біатлону серед дорослихМинулого тижня в Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту інвалідів України (с. Яворів, Львівська обл.) відбулись змагання чемпіонату України з біатлону серед дорослих.

«Дублі» у чоловічому спринті та гонці переслідувань зробили студенти СумДУ. Так, Дмитро ІГНАТЬЄВ здобув дві золоті нагороди, а його більш досвідчений колега Дмитро РУСІНОВ – два «срібла».


Докладнiше...


Дата публікації: 21-03-2016

«Київська весна» для сумських дзюдоїстів

Новини » Молодь та спорт

«Київська весна» для сумських дзюдоїстів4-5 березня у Легкоатлетичному манежі школи вищої спортивної майтерсності у місті Київ за підтримки Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо «Київська весна» серед дітей різних вікових категорій.

Декілька сотень учасників з 90 команд ДЮСШ та клубів з областей України, а також гості з Білорусі та Молдови взяли участь у турнірі.


Докладнiше...


Дата публікації: 18-03-2016

Сумчанка – чемпіонка Європи з біатлону

Новини » Молодь та спорт

Сумчанка – чемпіонка Європи з біатлонуУродженка Сум Анастасія МЕРКУШИНА стала першою в індивідуальній гонці на юніорському чемпіонаті Європи, що стартував у словенській Поклюці.

Перемозі сприяла бездоганна стрільба, і завдяки чотирьом нулях на фініші Меркушина на 35 секунд випередила німкеню Крістін МАЙЕР і на 49 секунд - француженку Лєну АРНО.


Докладнiше...


Дата публікації: 17-03-2016

Сумчани приборкували важке залізо

Новини » Молодь та спорт

Сумчани приборкували важке залізо10 березня у спортивному залі ПАТ «Сумихімпром» відбулись змагання з екстремального жиму серед команд підприємств у залік міської спартакіади.

За інформацією відділу з питань сім’ї, молоді та спорту, у особистому заліку переможцем та призерами змагань стали: Андрій ДМИТРІЄВ (коефіцієнт – 52,81), Андрій КУДІНОВ (коефіцієнт – 38,04) та Віктор ПІСКУНОВ (коефіцієнт – 36,55).


Докладнiше...


Дата публікації: 16-03-2016Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав